O firmie

Firma Dolpak powstała w 2005 r. w Grucznie koło Świecia nad Wisłą. Główną działalnością firmy, była dystrybucja oraz konfekcja opakowań przemysłowych (folia stretch, taśmy PP, taśmy samoprzylepne). Jednak obserwacja rynku opakowań oraz rosnące zapotrzebowanie wśród Klientów na papiery przemysłowe sprawiło, że postanowiliśmy podążać w tym kierunku rozwoju.

W 2010 r. zakupiliśmy linię technologiczną do powlekania papieru. Od tego czasu zajmujemy się produkcją papieru parafinowanego, antykorozyjnego (VCI), papieru typu Ocean oraz szeroko związaną z tym konfekcją papieru. Nasze możliwości techniczne pozwalają na parafinowane papieru do szerokości 150 cm.

Poszerzyliśmy ofertę o papiery powlekane: silikonowane , papiery z PE oraz papiery pakowe. Zbudowaliśmy zaplecze techniczne do konfekcji papieru oraz do świadczenia usług w tym zakresie. Stale rosnąca liczba Klientów, zarówno w Polsce jak i w Europie oraz liczba zapytań płynących z rynku skłoniły nas do budowy w 2016 r. nowej hali produkcyjnej.

W dalszym ciągu prowadzimy badania nad kolejnymi produktami, które będą zabezpieczały Państwa towary. Produkcja w firmie odbywa się zgodnie z systemem HACCP oraz Dobrą Praktyką Produkcyjną.

Wykwalifikowana kadra, doświadczenie i możliwości techniczne, pozwalają znaleźć idealne rozwiązanie dla zabezpieczenia Państwa towarów.

Zapraszamy do współpracy

nasze atuty

Jakość produktu
Jako specjaliści w dziedzinie produkcji opakowań możemy zapewnić naszym Klientom wysoko jakościowy towar, dzięki któremu oznaczanie, zabezpieczenie i transport towarów odbędzie się bez zarzutu.
Transport
Posiadamy własny transport w promieniu do 100 km. Współpracujemy z firmami spedycyjnymi, dzięki czemu zamówiony towar może dotrzeć do Państwa już następnego dnia.
Konfekcja
Nasze możliwości techniczne pozwalają konfekcjonować papier wg zapotrzebowania Klienta. Tniemy papier na arkusze i nawijamy na role o maksymalnej szerokości 130 cm. Mamy możliwość wykonania otworu w arkuszu oraz realizacji zleceń na nietypowe wymiary i kształty.
Magazyn
Mamy możliwość magazynowania towarów. Dla stałych Klientów przygotowujemy zapas magazynowy, który jest do wywołania „od ręki”.